Intencje mszalne 30 X – 6 XI 2022

NIEDZIELA 30.10.2022 r.  Poświęcenie własnego kościoła 

8.00  Zofia i Józef Kozikowscy, zm. z rodziny Bielińskich, Węgrzynów, Gliwów, Aniela Stanek, zm. z rodziny Kozikowskich, dusze w czyśćcu cierpiące

9.30  Tonin  Eugenia Kryza – int. od rodziny Świt, Pieńkowskich i Szymańskich

11.00  †  Marta 29 r. śm., Józef, Zenon, Honorata Domachowscy, Małgorzata, Jarosław, Jan 38 r. śm. Krężołek, pomordowani w czasie II Wojny światowej, dusze w czyśćcu cierpiące

 

PONIEDZIAŁEK 31.10.2022 r.

7.00  Eugeniusz Kaźmierczak

8.00  W intencji Parafian.  Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wąwelskiej i łaskę nawrócenia rodzin: dzieci, młodzieży i dorosłych oraz z prośbą o dobrą pogodę na czas prac jesiennych, a dla zmarłych Parafian o życie wieczne

17.00  Kazimierz, Jadwiga, Mieczysław Miśko, zm., dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK 1.11.2022 r. Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00  Czesław Jasiek, zm. rodzice i rodzeństwo, z obojga stron, Łukasz Jasiek, Genowefa i Stanisław Cebula

9.30  Janina, Zygmunt, Marek Półgęsek, Czesław Tadrowski, zm. z rodziny

11.00  Jarosław Patrians 10 r. śm., Izabela, Franciszek Patrians, Hubert Studziński, Maria Gorlaszka

 

ŚRODA 2.11.2022 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

9.00  Maria, Stanisław, Lech Pietruszkiewicz, Irena, Antoni, Tadeusz Pieńkowscy, zm. z rodziny obojga stron, zm. krewni, znajomi, dusze w czyśćcu cierpiące, ks. kan. Roman Buzała

16.00  W intencji zmarłych Parafian: Tadeusz Klóska, Krystyna Olszewska, Łucja Romińska, Rozalia Moryń, Monika Opas, Tadeusz Kłodziński, Bogdan Jędrzyński, Roman Stremlau, Janina Kobylska, Jadwiga Miśko, Zenon Dziamecki, Roman Nowak, Zofia Struwe, Zofia Łasa, Maria Winkler, Anna Sołtys, Zdzisław i Krystyna Kwiecińcy, Jan, Kapusta, Andrzej Gburek, Krystyna Michalska, Krzysztof Ksybek, Teresa Martin, Tadeusz Ryczek, Aleksandra Golec, Zofia Wielgus, Kunegunda Lewandowska, Krystyna Melin, Zofia Szpener, Marcin Minor, dusze w czyśćcu cierpiące

17.00  Józef i Jadwiga Jasiek, Wacław i Marta Birkholz, zm. rodzeństwo z obojga stron, Jadwiga i Henryk Sierzchała

 

CZWARTEK 3.11.2022 r.

16.15  Teresa Martin – od Jerzego Pachury

17.00  Teresa Melin 16 r. śm., Dominik, Henryk, Leokadia Melin, Kazimiera (k), Leon, Leon, Stanisław Frąckowiak, Anna i Łucjan Sabiniarz, Bogdan Jędrzyński, Władysław Kunca, zm. z rodziny Melin i Kloska, Marcin i Martin Milczarek

18.15  Krystyna Kwiecińska – miesiąc po śmierci

 

PIĄTEK 4.11.2022 r. Św. Karola Boromeusza

14.30  Tonin Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spowiedź

15.00  Tonin Eugenia Kryza – int. od Marii z rodziną

16.00  Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spowiedź

17.00  Zdzisław i Krystyna Kwiecińscy – int. od Grażyny Gburek

19.00 – 20.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spowiedź

 

SOBOTA 5.11.2022 r.

8.30  Różaniec o 9.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata

16.00  Zmarli z rodziny Owczarzów, Grzybowskich, Andruszkiewiczów, Pęków i Krzeszowskich

17.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Wąwelskiej i św. Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Andrzeja z okazji urodzin

 

NIEDZIELA 6.11.2022 r. XXXII Niedziela Zwykła

8.00  Adam, Genowefa, Karol, Józef, Katarzyna Kaniowscy, Stanisław i Zofia Krawczyk, Jerzy, Piotr, Damian Konopaccy

9.30  Tonin  Wanda Szewczyk 3 r. śm., zm. z rodziny Szewczyk

11.00  Monika i Eryk, zm. z rodziny Schmelter i Kucharskich