Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 I 2023

Ogłoszenia parafialne

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi ? Nowy Rok

 

Drodzy Parafianie i Goście!

Z Nowym Rokiem 2023 lepsze życie rozpocznijcie wraz. Niech współpraca z Łaską Bożą przeobrazi Nas. Silni wiarą w Boga i nadzieją, wiele miłości wnieście w świat! A dni lepsze wówczas zajaśnieją, i każdy będzie rad! Z najlepszymi życzeniami na Nowy Rok A.D. 2023. Wszystkim: Szczęść Boże!

 1. Dziękuję mieszkańcom Skoraczewa za sprzątanie kościoła w grudniu. W styczniu proszę mieszkańców Dziękuję za dary na stół. Wszystkim serdeczne: Bóg zapłać!
 2. Dziękuję mieszkańcom: Skoraczewa, Tonina, Toninka i Huty za gościnne przyjęcie i złożone ofiary. Bóg zapłać! W tym tygodniu z modlitwą i Bożym błogosławieństwem nawiedzę
  od godz. 900
  : 2 I ? Jaszkowo, 3 i 4 I Mierucin, 5 I od godz. 1400 Wąwelno ul. Sportowa (od numeru 1), 7 I ? Ostrówek godz. 930, 8 I Wąwelno ? ul. Młyńska ? godz. 1300.
 3. W czasie kolędy Msze św. sprawowane są o godz. 730.
 4. Woda święcona wystawiona jest przy ołtarzu św. Józefa.
 5. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 6. Ze względu, że I piątek miesiąca przypada w dzień Objawienia Pańskiego, dlatego chorych i osoby podeszłego wieku odwiedzę w I czwartek miesiąca 5 stycznia od godz. 830.
 7. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego ? Trzech Króli. Msze św. o godz. 800, 930 w Toninie, 1100 z poświęceniem kredy i kadzidła. Ofiary przeznaczone są na cele misyjne Kościoła. O godz. 1030 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Przed Mszą św.
  o godz. 1100 Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
 8. W Trzech Króli zapraszam o godz. 1600 do kolędowania przy żłóbku. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych, rodziny do wspólnego śpiewu kolęd.
 9. W I sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata o godz. 800. Po Mszy św. różaniec. Proszę o prowadzenie Różę z Wąwelna.
 10. W przyszłą niedzielę 8 stycznia składane na tacę ofiary przeznaczone są na cele remontowe naszej parafii. W niedzielę spotkanie z dziećmi klas III i ich rodzicami.
 11. Biuro parafialne czynne w czasie kolędy po rannej Mszy św. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl

 

Wszystkim  drogim  Parafianom  i  Gościom

w Nowym Roku życzę

SZCZĘŚĆ BOŻE

ks. Michał Szmania – proboszcz