Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła – 23 VI 2024

Ogłoszenia parafialne

XII Niedziela Zwykła

  

 1. Dziękuję mieszkańcom Wąwelna: ul. Mroteckiej 8/4 za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Wąwelna: ul. Mroteckiej strony nieparzystej, Koronowskiej, Wiejskiej, Długiej.
 2. Dziękuję ministrantom i kandydatom na ministrantów za uczestnictwo w zbiórce, a rodzicom za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki i przygotowanie poczęstunku. Bóg zapłać!  
 3. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę po Mszy św. 1100, a wtorku do soboty po Mszy o godz. 1700.
 4. Przypominam młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas 6,7,8 i I o przystąpieniu do spowiedzi i uczestnictwie w nabożeństwach czerwcowych.
 5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1600.
 6. Informuję, że w miesiącu lipcu i sierpniu Mszę św. od wtorku do piątku będą sprawowane o godz. 1800 i 1845.
 7. W tym tygodniu od środy do piątku  będę uczestniczyć w rekolekcjach kapłańskich. Wszystkie sprawy proszę załatwiać po ostatniej wieczornej Mszy św.
 8. W sobotę uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła. Msza św. z uroczystości o godz. 900. Ofiary składane przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 9. Biuro parafialne czynne po Mszy św. wieczornej (ok. 1845). W poniedziałek ZAMKNIĘTE. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 10. Zapowiedzi przedślubne: Dominika Jasiek Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wąwelnie, Wojciech Klesiński Parafia pw. Śś. Piotra i Pawła w Wierzchucinie Królewskim.
 11. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 12. Zmarła śp. Henryka Kowalska z Mierucina, której pogrzeb odbył się w środę. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu… Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

 

Wszystkim Parafianom

z serca błogosławię i życzę:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz