Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela Zwykła – 1 X 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za kwiaty i posprzątanie kościoła mieszkańcom Toninka. Bóg zapłać! W październiku proszę o sprzątanie mieszkańców Huty.
 2. Dziękuję osobom, które podczas mojej nieobecności zadbały o funkcjonowanie Parafii
  i plebanii. Dziękuję za życzenia imieninowe, złożone dary i wszelką pomoc. Dziękuję za ofiarę złożoną na tabernakulum w Toninie. Bóg zapłać!
 3. Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy. Różaniec w poniedziałek po Mszy św. o godz. 800 od wtorku do soboty o godz. 1630. W niedzielę o godz. 1030. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 1700.
 5. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 800. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w Toninie od 1430, następnie Msza św. o godz. 1500.
  W Wąwelnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1600. Wieczorna adoracja i spowiedź od godz. 1900-2000. Przypominam młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania o przystąpieniu do spowiedzi.
 6. W I sobotę miesiąca różaniec o godz. 800. O godz. 830 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata.
 7. W niedzielę 8 października w czasie Mszy św. o godz. 1100 poświęcenie różańców dzieciom klas 3. Po Mszy św. zapraszam dzieci i rodziców na spotkanie. W przyszłą niedzielę składane ofiary przeznaczone są na cele remontowe naszej Parafii.
 8. Ze względu na dalszą nieobecność Pani Katechetki i brakiem lekcji religii, zapraszam w niedzielę 15 X na Mszę św. o godz. 1100 dzieci naszej Parafii wszystkich klas od 0-8. Po Mszy św. krótka katecheza. Proszę, aby każde dziecko przyniosło na kartce wypisane swoje imię, nazwisko i klasę.
 9. W dniach 13-14 października diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjazd z parkingu przed Bankiem Spółdzielczym w Więcborku w piątek 13 października ok. godz. 800, powrót po zakończeniu nocnej adoracji ok. godz. 230. Koszt przejazdu 175 zł.
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 11. Zachęcam wszystkich chłopców i dziewczęta do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza.
 12. Powoli przygotowujemy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Bardzo proszę
  o zadbanie o porządek na cmentarzu. Karty na wypominki za zmarłych będą wyłożone od przyszłej niedzieli.
 13. Biuro parafialne czynne w październiku po Mszy św. wieczornej (ostatniej). W poniedziałek nieczynne. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 14. Zmarł śp. Antoni Musiał z Wąwelna, którego pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy Go miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie… 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz