Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu – 25 II 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu

 

 1. Dziękuję mieszkańcom Skoraczewa za posprzątanie Kościoła w sobotę i w całym miesiącu lutym. Bóg zapłać! W marcu proszę o sprzątanie mieszkańców Toninka.
 2. Dziękuję za pomoc w pracach, które zostały wykonane w tym tygodniu przy parafii i na cmentarzu. Bóg zapłać!
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 1615.
 4. W I piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 800. Zachęcam, aby zgłosić chorych. Będzie to spowiedź i Komunia św. Wielkanocna.
 5. W I piątek spowiedź w Toninie o godz. 1430. O 1445 Droga krzyżowa i Msza św. o godz. 1500. W Wąwelnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1600. Droga krzyżowa po Mszy św. o godz. 1700.
 6. W I sobotę różaniec w kościele o godz. 800. O godz. 830 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata.
 7. Gorzkie żale w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 800.
 8. Kartki do spowiedzi, zostaną w najbliższym czasie dostarczone przez Radnych Parafii. Mieszkańcy Wąwelna mogą odbierać kartki po Mszy św. Polecam Waszej łaskawości ofiarę, którą jest przeznaczona na dach i elewację kościoła w Toninie.
 9. Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii rozpoczniemy w IV Niedzielę Wielkiego Postu – 10 III. Spowiedź z udziałem zaproszonych kapłanów będzie w Wielki Poniedziałek 25 III.
 10. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Belter i Natalia Turek Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wąwelnie.
 11. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 12. Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy św. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl. W poniedziałek biuro jest zamknięte. 

 

Wszystkim  Parafianom z serca błogosławię i życzę:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz