Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16 IV 2023

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Miłosierdzia Bożego   

 

 1. Słowa wdzięczności kieruję jeszcze raz do wszystkich, którzy w Wielkim Tygodniu i niedzielę zmartwychwstania przyczynili uświetnienia tego czasu. Dziękuję za: przygotowanie poczęstunku dla kapłanów, przygotowanie ciemnicy, grobu, kwiatów, służącym w czasie Triduum Paschalnego i za przygotowanie procesji. Bóg zapłać!
 2. Dziękuję za złożone ofiary złożone na cele remontowe naszej Parafii. Dziękuję za ofiary złożone na tabernakulum dla kościoła w Toninie. Dziękuję mieszkańcom Mierucina nr: 23,25,26,28,31 za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Mierucina nr: 12, 13b, 16-23.
 3. W środę rozpoczynamy nasadzenie drzew i krzewów na cmentarzu. Zapraszam na godz. 1000 wszystkich, którzy chcą pomóc.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszą św. o godz. 1700.
 5. W piątek od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i okazja
  do spowiedzi.
 6. Polecam Waszej łaskawości ofiarę, którą jest przeznaczona na nowe tabernakulum dla kościoła w Toninie.
 7. Za tydzień w III Niedzielę Wielkanocną przypada odpust ku czci św. Wojciecha w Toninie. Bardzo serdecznie zapraszam cała Parafię na tę uroczystość. Z tej racji w Wąwelnie Msze św. będą sprawowane o godz. 800 i 930, a suma odpustowa w Toninie o godz. 1100.
 8. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 9. Biuro parafialne czynne po Mszy św. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 10. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Gołębiewski Parafia pw. św. Michała Arch. i bł. Bronisława Markiewicza w Toruniu i Małgorzata Kunca Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wąwelnie; Mateusz Januszewski i Paulina zd. Drzewiecka Parafia pw. św. Piotra i Pawła w Kamieniu Krajeńskim.

 

Na czas nowego tygodnia wszystkim Parafianom i Gościom

z serca błogosławię i życzę

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz