Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego – 9 I 2022

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Chrztu Pańskiego ? 9 I 2022 

 1. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary kolędowe, ofiary złożone w Uroczystość Objawienia na rzecz misji i dzisiaj na cele remontowe naszej parafii.
 2. Zapraszam dziś na Mszę św. kolędową i modlitwę w intencji rodzin z Wąwelna o godz. 1700 ulica: Mrotecka, Polna, Sportowa, Młyńska. Można jeszcze zgłaszać chęć przyjęcia kapłana z kolędą w domu.
 3. Okres Narodzenia Pańskiego, który rozpoczęliśmy uroczystą Pasterką, liturgicznie kończy się w Niedzielę Chrztu Pańskiego. Jednak tradycja dekoracji świątecznych i śpiewu kolęd, pozostawia nas w tej pięknej atmosferze do 2.02 ? święta Ofiarowania Pańskiego.
 4. Dziękuję za miłe spotkanie i liczne uczestnictwo w Trzech Króli podczas śpiewania kolęd.
 5. W piątek od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do spowiedzi.
 6. Dziękuję za sprzątanie kościoła w grudniu mieszkańcom Mierucina. W styczniu proszę o sprzątanie świątyni mieszkańców Tuszkowa.
 7. W związku z pandemią przypominam i BARDZO PROSZĘ o zachowanie ostrożności, dezynfekcję rąk. Wszyscy uczestnicy liturgii obowiązkowo uczestniczą w maseczkach ochronnych.
 8. Biuro parafialne czynne po Mszy św. W sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail. Przypominam, że w poniedziałki biuro jest nieczynne.
 9. Zachęcam do wparcia dzieła pomocy Polskiej Misji Katolickiej w Kazachstanie przez zakup kalendarza misyjnego.
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego. Z tyłu na stoliku wyłożone jest czasopismo: Miłujcie się, które można zabrać do domu.
 11. Intencje Mszy św.

 

 

Z SERCA WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIĘ I ŻYCZĘ PARAFIANOM
I GOŚCIOM NA CAŁY TYDZIEŃ SZCZĘŚĆ BOŻE

 

ks. Michał Szmania – proboszcz