Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20 XI 2022

Ogłoszenia parafialne

Chrystusa Króla Wszechświata 

  1. Dziękuję za ofiary złożone na cele remontowe naszej parafii. Dziękuję za pomoc w wszystkich wykonanych pracach przy kościele oraz za dary na stół. Dziękuję za obecność i prowadzenie modlitw w dniu wieczystej adoracji. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszki pod chórem na rzecz Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku wpieramy Ukrainę. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku uczestniczyć będę w rekolekcjach kapłańskich. Wszelkie sprawy będzie można załatwić tylko po Mszy św. o godz. 1700.
  4. W poniedziałek, 21 listopada, w liturgii przypada wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Tradycja przekazuje, że Maryja została jako dziecko przedstawiona w świątyni i przy niej wzrastała. Dla nas Matka Chrystusa pozostaje szczególnym wzorem życia poświęconego Bogu.
  5. We wtorek, 22 listopada, w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej. Panu Organiście składam serdeczne podziękowanie za całoroczną posługę i życzę obfitości Bożego błogosławieństwa w dalszej posłudze.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 1700.
  7. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spowiedź od godz. 1600.
  8. W najbliższą niedzielę przypada pierwsza niedziela Adwentu. Rozpoczniemy czas radosnego oczekiwania i przygotowania na spotkanie z Panem. Najpierw na powtórne przyjście Chrystusa na końcu czasów, a także na świętowanie pierwszego przyjścia Pana na ziemię. Roraty (od 28 XI) w naszej Parafii od poniedziałku do piątku o godz. 710.
  9. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  10. Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy św. W sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl 

 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię
i życzę na cały tydzień:  

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz