Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 5 V 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocna

 

  1. Dziękuję mieszkańcom Jaszkowa 3,4,5,6,6a za kwiaty i posprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu proszę 6-12.
  2. Dziękuję za złożone ofiary na dach i elewację kościoła oraz pomoc w wykonanych pracach przy kościele w Toninie, przygotowanie posiłków dla pracowników, wykoszenie cmentarza. Bóg zapłać!
  3. W maju oddajemy cześć Matce Zbawiciela. W naszej świątyni nabożeństwo majowe od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 1700, (w poniedziałek po Mszy 2000), w niedzielę po Mszy św. o godz. 1100. Serdecznie zapraszam, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach majowych w kościele, zachęcamy do modlitwy przy przydrożnych kapliczkach oraz domach rodzinnych.
  4. Próba dla dzieci klas III przygotowującymi się do I Komunii św. we wtorek i środę o godz. 1900. W przyszłą niedzielę spotkanie z po Mszy św. o godz. 1100. I Komunia św. 2 czerwca o godz. 1100. Proszę rodziców dzieci klas II, których dzieci przystąpią do I Komunii św. w 2025 r., aby do 28 maja zapisali swoje dzieci w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  5. W piątek adoracja i spowiedź od godz. 1600. Przypominam, że powoli kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone są na cele remontowe.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Ewa Glonek i Radosław Krzeczkowski Parafia pw. św. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bydgoszczy.
  8. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  9. Biuro parafialne czynne po Mszy św. (wtorek- piątek ok 18.45) W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl

 Wszystkim Parafianom

z serca błogosławię i życzę

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz