Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła – 16 VI 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła

  

 1. Dziękuję mieszkańcom Wąwelna: ul. Młyńskiej 7b, 12; Sportowej 8, 10 za posprzątanie kościoła i wykoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Wąwelna: ul. Mroteckiej strony parzystej 2-16.
 2. Dziękuję za ofiary złożone na tace i konto Parafii na cele remontowe, dach i elewację kościoła w Toninie, dary złożona na stół. Bóg zapłać!
 3. Dziękuję Panom za pomoc w przewiezieniu i zamontowaniu ław kolatorskich, które wróciły do kościoła po renowacji. Bóg zapłać!
 4. Dziękuję mieszkańcom Mierucina za troskę o odnowienie przydrożnej figury Matki Bożej. Bóg zapłać!
 5. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę po Mszy św. 1100, a od poniedziałku do piątku po Mszy o godz. 1700.
 6. Przypominam młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas 6,7,8 i I o przystąpieniu do spowiedzi i uczestnictwie w nabożeństwach czerwcowych.
 7. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 800. Przypominam rodzicom i uczniom o dziękczynieniu za miniony rok szkolny. Od godz. 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.
 8. Informuję, że w miesiącu lipcu i sierpniu Mszę św. od wtorku do piątku będą sprawowane o godz. 1800 i 1845.
 9. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 10. Biuro parafialne czynne po Mszy św. wieczornej (ok. 1845). W poniedziałek ZAMKNIĘTE. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 11. Zapowiedzi przedślubne: Dominika Jasiek Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wąwelnie, Wojciech Klesiński Parafia pw. Śś. Piotra i Pawła w Wierzchucinie Królewskim.
 12. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w sobotę 22 czerwca o godz. 1000.   

  

Wszystkim Parafianom

z serca błogosławię i życzę:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz