Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła – 9 VI 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

X Niedziela Zwykła 

 

 1. Dziękuję mieszkańcom Wąwelna – ul. Wąskiej 1 i 3a, 14 za posprzątanie kościoła Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Wąwelna ul. Młyńskiej i Sportowej.
 2. Dziękuję za ofiary złożone na cele remontowe naszej Parafii oraz na dach i elewację kościoła w Toninie. Bóg zapłać!
 3. Składam serdeczne podziękowania mieszkańcom wszystkich wsi za przygotowanie i uczestnictwo we Mszy św. o urodzaje sprawowanej we wsi. Dziękuję za ofiary na Mszę św. Dziękuję Radnym Parafii za przygotowanie procesji w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa: dziękuję Szafarzowi, osobom niosącym sztandary, feretrony, baldachim, prowadzącym kapłana, dziewczętom sypiącym kwiatki, służbie liturgicznej, młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Bóg zapłać!
 4. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 1700.
 5. W czwartek dzień fatimski. O godz. 1900 Adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź, o godz. 1925 różaniec i Litania loretańska. O godz. 2000 Msza św., a po niej procesja do groty.
 6. Przypominam młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas 6,78 i I o przystąpieniu do spowiedzi i uczestnictwie w nabożeństwach czerwcowych.
 7. W piątek od godz. 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.
 8. W przyszłą niedzielę spotkanie z młodzieżą klas 8 i I przygotowujących się do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o godz. 1100.
 9. Informuję, że w miesiącu lipcu i sierpniu Mszę św. od wtorku do piątku będą sprawowane o godz. 1800 i 1845.
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 11. Biuro parafialne czynne po Mszy św. wieczornej (ok. 1845). W poniedziałek ZAMKNIĘTE. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl

  

Wszystkim Parafianom

z serca błogosławię i życzę:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz