Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła – 25 VI 023 r.

Ogłoszenia parafialne

XII Niedziela Zwykła 

 1. Gościmy dzisiaj Wspólnotę Wiara i Światło Więcborskie Rykotki, która dzieli się świadectwem swojej wiary i działalności. Przed kościołem można porozmawiać i złożyć ofiarę na ich działalność.
 2. Dziękuję mieszkańcom Skoraczewa za sprzątanie i kwiaty do kościoła w czerwcu. Bóg zapłać! W lipcu i sierpniu proszę mieszkańców Wąwelna. W przyszłą sobotę (lub piątek wieczorem) proszę mieszkańców ul. Wąskiej, Krótkiej, Młyńskiej, Szkolnej.
 3. Dziękuję za dary złożone na stół. Dziękuję Panom z Jaszkowa, którzy zdemontowali
  i przewieźli baldachim ambony oraz Panom, którzy pomogli wrzucić węgiel do kościoła i na plebanię. Dziękuję również osobom, które przyszły posprzątać śmietnik naszego cmentarza
  i tym, którzy zadbali o wykoszenie trawy wokół płotu świątyni. Za pomoc i wykonane prace w tym tygodniu wszystkim osobom składam serdeczne: Bóg zapłać!
 4. Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa w poniedziałek po Mszy św.
  o godz. 700, w pozostałe dni po Mszy św. o godz. 1700, w piątek przed Mszą św.
 5. W czwartek uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 900, 1700, 1745. Ofiary składane przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1600.
 7. W I sobotę miesiąca różaniec o godz. 800. O godz. 830 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata.
 8. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego z dołączonym modlitewnikiem 5 minut z Bogiem.
 9. Biuro parafialne czynne w czerwcu po Mszy św. wieczornej (ostatniej). W poniedziałek nieczynne. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl

  

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz