Ogłoszenia parafialne ? XIII Niedziela Zwykła ? 2 VII 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

XIII Niedziela Zwykła 

 1. Dziękuję osobom, które przygotowały posiłek dla gości ze Wspólnoty Wiara i Światło i wszystkim, którzy złożyli ofiarę i dary na stół. Dziękuję Panom z Huty, którzy porąbali drewno do ogrzewania kościoła. Bóg zapłać!
 2. Dziękuję mieszkańcom Wąwelna ul. Wąskiej i Młyńskiej za sprzątanie i kwiaty do kościoła. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę (lub piątek wieczorem) proszę mieszkańców ul. Mroteckiej strony parzystej i ul. Sportowej.
 3. Dziękuję rodzinom, które złożyły ofiarę na nowe tabernakulum do kościoła w Toninie. Bóg zapłać!
 4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 800. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w Toninie od 1430, następnie Msza św. o godz. 1500. W Wąwelnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1600. Wieczorna adoracja i spowiedź od godz. 2030-2130.
 5. W tym tygodniu wyrusza piesza pielgrzymka naszej diecezji na Jasną Górę. W środę wyjście Grupy Błękitnej z Sępólna Krajeńskiego i Grupy Złotej z Górki Klasztornej. Zachęcam do pielgrzymowania. Informacje na plakacie i w internecie na stronie diecezjalnej pielgrzymki.
 6. W poniedziałek 10 lipca udajemy się na parafialną pielgrzymkę do Lichenia. Polecać będziemy w modlitwie całą naszą Parafię. W drodze powrotnej nawiedzimy grób ks. kan. Romana Buzały.
 7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone są na cele remontowe naszej Parafii.
 8. Od wtorku 11 lipca będzie można rezerwować terminy Mszy św. na przyszły rok.
 9. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 10. Biuro parafialne czynne w lipcu po Mszy św. wieczornej (ostatniej). W poniedziałek nieczynne. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 11. Zmarł śp. Walenty Szmania mój ojciec. Pogrzeb we wtorek o godz. 1300 w Parafii pw. św. Mikołaja w Srebrnej Górze. Różaniec w Wąwelnie w niedzielę o godz. 1030, a w poniedziałek o godz. 1900. Zmarł śp. Antoni Kasiński z Mierucina. Informacje o pogrzebie zostaną podane w późniejszym czasie. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie? 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz