Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła – 7 VIII 2022

Ogłoszenia parafialne

XIX Niedziela Zwykła C 

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Wąwelna z ulicy Mroteckiej strony parzystej. Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Wąwelna ul. Mroteckej strona nieparzysta i ul. Polnej. Dziękuję dwóm rodzinom, które złożyły ofiarę na odnowienie wieży dzwonów. Dziękuję za dary złożone na stół oraz za życzenia w dniu św. Jana Marii Vianeya patrona proboszczów. Dziękuję za wykoszenie i uporządkowanie cmentarza. Bóg zapłać!
  2. Sierpień to miesiąc Matki Bożej i wielu rocznic narodowych, to także wezwanie do dobrowolnej abstynencji od alkoholu, z miłości do wartości wyższych. Niech Maryja, Królowa Polski, błogosławi naszym dobrym postanowieniom.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o godz. 1700. Intencje na nowennę można wrzucać do skarbony.
  4. W piątek od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do spowiedzi.
  5. W sobotę przypada dzień fatimski. Od godz. 1900 do 2000 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 1930 różaniec, a o godz. 2000 Msza św. niedzielna. Po Mszy św. Litania loretańska i procesja z figurą Matki Bożej do groty.
  6. W przyszłą niedzielę 14 VIII o godz. 1400 Msza św. w Hucie z okazji 95 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej.
  7. Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy św. W poniedziałek biuro jest nieczynne. W sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
  8. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  9. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone są na cele remontowe naszej parafii.

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz