Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła – 10 VII 2022

Ogłoszenia parafialne

XV Niedziela Zwykła C 

  1. Dziękuję za złożone dziś ofiary na cele remontowe naszej parafii. Dziękuje za dary złożone na stół oraz za pomoc przekazaną na leczenia Zofii Szcześniewskiej. Bóg zapłać!
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ulicy Mroteckiej strony parzystej. W przyszły piątek lub sobotę proszę mieszkańców ulicy: ul. Mroteckiej strona nieparzysta i ul. Polnej. Dziękuję za wykoszenie cmentarz i terenu wokół kościoła. Dziękuję za posadzenie kwiatów, za pomoc przy malowaniu i naprawie dachu na kościele w Toninie. Za wszelką okazaną pomoc: Bóg zapłać!
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o godz. 1700. Intencje na nowennę można wrzucać do skarbony po prawej stronie kościoła przy zamkniętej kruchcie kościoła. Tego dnia przypada dzień fatimski. Od godz. 1900 do 2000 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 1930 różaniec, a o godz. 2000 Msza św. Po Mszy św. Litania loretańska i procesja z figurą Matki Bożej do groty.
  4. Powoli przygotowujemy się do uroczystości odpustowych ku czci św. Marii Magdaleny. Proszę mieszkańców Jaszkowa o przygotowanie poczęstunku dla kapłanów. Mieszkańców Wąwelna proszę o przygotowanie wystroju kościoła i otoczenia. Mieszkańców wszystkich wsi o włączenie się w przygotowanie procesji wokół kościoła.
  5. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę Diecezji Bydgoskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w rekolekcjach w drodze. Pielgrzymka rusza 21.07, aby po jedenastu dniach duchowych i fizycznych zmagań 31.07 pokłonić się naszej Matce w Sanktuarium na Jasnej Górze. Pielgrzymka składa się z jedenastu grup: Górka Klasztorna (19 VII), Sępólno Krajeńskie (19 VII), Naklo nad Notecią, Szubin, Solec Kujawski oraz siedem grup bydgoskich. Wszelkie informacje, szczegóły i możliwość kontaktu za pośrednictwem strony internetowej pielgrzymka.bydgoszcz.pl (inf. oraz na plakacie).
  6. W piątek od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do spowiedzi.
  7. Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy św. W poniedziałek biuro jest nieczynne. W sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607. 488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
  8. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.

ks. Michał Szmania – proboszcz