Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela Zwykła – 30 VII 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela Zwykła  

 1. Dziękuję za ofiary złoże na rzecz misjonarzy w dniu św. Krzysztofa. Bóg zapłać!
 2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Wąwelna z ulicy Mroteckiej strony parzystej i ul. Sportowej. Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu w piątek po wieczornej Mszy św. (godz. 18.15) proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Wąwelna:
  Mroteckiej strony nieparzystej, ul. Długiej, Koronowskiej i Wiejskiej.
 3. Dziękuję za wykonane prace na cmentarzu i w kościele. Bóg zapłać!
 4. Przypominam, że można rezerwować terminy Mszy św. na przyszły rok.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 1700.
 6. Planujemy parafialny wyjazd nad morze do Mielna w poniedziałek 28 sierpnia we wczesnych godzinach rannych. Koszt przejazdu i ubezpieczania 65 zł.
 7. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 800. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w Toninie od 1430, następnie Msza św. o godz. 1500. W Wąwelnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1600. Wieczorna adoracja i spowiedź od godz. 2030-2130.
 8. W I sobotę miesiąca różaniec o godz. 800. O godz. 830 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata.
 9. Dożynki parafialne wraz z festynem parafialnym planuję na niedzielę 3 września.
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 11. Biuro parafialne czynne w lipcu po Mszy św. wieczornej (ostatniej). W poniedziałek nieczynne. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 12. Na czas żniwny życzę wszystkim pracującym na roli Bożego błogosławieństwa, dobrych plonów i pogody, siły i wytrwałości. Szczęść Wam Boże!
 13. Zapowiedzi przedślubne: Dariusz Szlachetka parafia tutejsza, Agnieszka Kaim Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi Sośno.

 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz