Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła – 16 X 2022

Ogłoszenia parafialne

XXIX Niedziela Zwykła C 

 

  1. Dziękuję za złożone ofiary na tacę na cele remontowe naszej parafii. Dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty do kościoła, dary na stół i wszystkie wykonane w tym czasie prace przy kościele i plebanii. Bóg zapłać.
  2. Różaniec po wieczornej Mszy św. o godz. 1700. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 1030. W poniedziałek różaniec po Mszy św. o godz. 800. Zachęcam i zapraszam do włączenia się w Żywy Różaniec.
  3. Dziś przypada kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację ?Dzieło Nowego Tysiąclecia?. Ofiarę na ten cel można złożyć do puszki wystawionej pod chórem na stoliku. Dziękuję za każdy gest życzliwości i wsparcie tej inicjatywy.
  4. W miesiącu październiku i listopadzie Msze św. o godz. 1615 i 1700. Dzwony będą biły o godz. 1600.
  5. Karty na wypominki za zmarłych są wyłożone na stoliku pod chórem. Wypominki można składać po Mszy św. w zakrystii i biurze parafialnym.
  6. W najbliższym czasie udamy się na cmentarz. Zadbajmy o porządek na naszym parafialnym cmentarzu. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych proszę o posprzątanie cmentarza mieszkańców Mierucina oraz o przygotowanie procesji w dniu 1 XI 2022 r. Planujemy to sprzątanie na sobotę 29 X o godz. 1000. Zapraszam wszystkich parafian do zatroszczenia się o cmentarz.  
  7. Najbliższa niedziela, 23 października, w Kościele będzie Niedzielą Misyjną. Naszą modlitwą i ofiarami będziemy wspierać wszystkich pracujących na misjach.
  8. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  9. Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy św. W sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl

 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz