Ogłoszenia parafialne – Zesłanie Ducha Świętego – 19 V 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

Zesłanie Ducha Świętego

 

 1. Dziękuję mieszkańcom Jaszkowa 13, 15, 15a, 16a za kwiaty i posprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu kościół sprzątają rodzice dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
 2. Dziękuję za złożone ofiary złożone na cele remontowe, na dach i elewację kościoła oraz pomoc w wykonanych pracach przy kościele w Wąwelnie i Toninie, przygotowanie posiłków dla pracowników i posprzątanie śmietnika cmentarza. Bóg zapłać!
 3. W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świątek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz. 700, 900 i 1700.
 4. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 1700, w przyszłą niedzielę o godz. 2030.
 5. Próba dla dzieci klas III przygotowującymi się do I Komunii św. w środę o godz. 1900. I Komunia św.
 6. Proszę rodziców dzieci klas II, których dzieci przystąpią do I Komunii św. w 2025 r., aby do 28 maja zapisali swoje dzieci w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 7. W piątek adoracja i spowiedź od godz. 1600. W przyszłą niedzielę kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 8. Informuję, że od tego roku w Boże Ciało pierwszy ołtarz będzie na bramie kościoła, a trasa będzie krótsza. Msze św. o urodzaje będę sprawował w tym roku w danej miejscowości o godz. 1900.
 9. Przypominam młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas 6,7,8 i I o uczestnictwie w nabożeństwach majowych.
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 11. Biuro parafialne czynne po Mszy św. W ważnych sprawach parafialnych proszę
  o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 12. Zmarł śp. Marian Szymański, którego pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

 

Wszystkim Parafianom

z serca błogosławię i życzę

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz