Niedziela Wniebowstąpienia – 21 V 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

Wniebowstąpienie Pańskie 

  1. Dziękuję za: ofiary złożone na tabernakulum dla kościoła w Toninie; na remont wieży i na cele remontowe naszej Parafii. Bóg zapłać!
  2. Dziękuję rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii św. za wykoszenie i posprzątanie otoczenia kościoła i plebanii; mieszkańcom Tuszkowa za posprzątanie kościoła; za wykonany remont i dary złożone na stół. Bóg zapłać!
  3. Nabożeństwa majowe od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 1700, (w poniedziałki rano), w niedzielę po Mszy św. o godz. 1100. Przypominam o uczestnictwie dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. i młodzieży klas 7 i 8.
  4. Zapraszam Radę Parafialną na spotkanie we wtorek na godz. 2000.
  5. W piątek adoracja i spowiedź od godz. 1600. Przypominam, że powoli kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  6. Za tydzień w niedzielę o godz. 1100 dzieci naszej Parafii przystąpią do I Komunii św. Próba dla dzieci we wtorek, a spowiedź w piątek.
  7. W niedzielę 4 czerwca o godz. 1100. dzieci klasy 4 obchodzić będą rocznicę Komunii św.
  8. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  9. Biuro parafialne czynne w maju po Mszy św. o godz. 1800. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
  10. Zmarła śp. Zofia Stremlau z ul. Długiej. Pogrzeb we wtorek o godz. 1200. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek ?. 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz