Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 14 VI 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocna

 

  1. Dziękuję za ofiary złożone na: tabernakulum dla kościoła w Toninie; na rzecz utrzymania naszych kleryków w seminarium i te złożone na cele remontowe naszej Parafii. Bóg zapłać!
  2. Dziękuję rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii św. za posprzątanie kościoła i otoczenia. W przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Tuszkowa o sprzątanie kościoła. Dziękuję za pomoc przy pracach wokół kościoła, plebanii i za wykoszenie cmentarza i wokół płotu kościoła. Wszystkim za pomoc i okazane dobro: Bóg zapłać!
  3. Nabożeństwa majowe od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 1700, (w poniedziałki rano), w niedzielę po Mszy św. o godz. 1100. Przypominam o uczestnictwie dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. i młodzieży klas 7 i 8.
  4. W piątek adoracja i spowiedź od godz. 1600. Przypominam, że trwa czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  5. 28 maja o godz. 1100 dzieci naszej Parafii przystąpią do I Komunii św. Próby dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 1840. Informuję, że spotkanie z rodzicami klas 2 odbędzie się na początku czerwca. Odtąd I Komunia św. będzie w pierwszą niedzielę czerwca.
  6. Zapraszam do zapisywania się na wyjazd na uroczystą inaugurację nowenny przed jubileuszem XX-lecie istnienia naszej diecezji, którą przeżywać będziemy 24 czerwca w Hali Sportowej Sisu Arena w Bydgoszczy. Koszt przejazdu wraz z ubezpieczeniem to 30 zł. W programie katecheza o Kościele ks. dra hab. Wojciecha Węgrzyniaka z Krakowa, świadectwa małżeństwa Gomułków ? Youtuberów z Torunia oraz Wojciecha Modesta Amaro, słynnego kucharza i restauratora, występ Ady Rachwalskiej, uczestniczki 12. Edycji The Voice of Poland. Zwieńczeniem spotkania będzie uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Bydgoskiego.
  7. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  8. Biuro parafialne czynne w maju po Mszy św. o godz. 1800. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl

 

 Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz