Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna – 7 V 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkanocna 

 1. Dziękuję za ofiary złożone na tabernakulum dla kościoła w Toninie.
 2. Dziękuję mieszkańcom Tuszkowa za posprzątanie kościoła i proszę o sprzątnie w maju. Dziękuję mieszkańcom Jaszkowa za uprzątnięcie dekoracji grobu i zatroszczenie się o otoczenie plebanii. Bóg zapłać!
 3. Do puszki pod chórem można jeszcze dzisiaj złożyć ofiarę na rzecz utrzymania naszych kleryków w seminarium.
 4. W maju oddajemy cześć Matce Zbawiciela. W naszej świątyni nabożeństwo majowe od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 1700, (w poniedziałki rano), w niedzielę po Mszy św. o godz. 1100. Serdecznie zapraszam, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach majowych w kościele, zachęcamy do modlitwy przy przydrożnych kapliczkach oraz domach rodzinnych.
 5. W piątek adoracja i spowiedź od godz. 1600. Przypominam, że trwa czas spowiedzi
  i Komunii św. wielkanocnej.
 6. W sobotę dzień fatimski. Różaniec i Litania loretańska o godz. 1920. Msza św. o godz. 2000, a po Mszy procesja maryjna do groty.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 800 próba śpiewu dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Ofiary składane w przyszłą niedzielę przeznaczone są na cele remontowe naszej Parafii. 
 8. Polecam Waszej łaskawości ofiarę, którą jest przeznaczona na nowe tabernakulum dla kościoła w Toninie.
 9. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 10. Biuro parafialne czynne w maju po Mszy św. o godz. 1800. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 11. W ubiegłym tygodniu po wieczną nagrodę odeszły: śp. Janina Kłodzińska, śp. Agnieszka Witkowska, której pogrzeb w środę o godz. 1100. Polećmy zmarłe Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie?

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz