Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu – 12 III 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkiego Postu

 

 1. Dziękuję za ofiary złożone za cele remontowe naszej parafii, ofiary złożone ofiarę na rzecz Ukrainy i na tabernakulum dla kościoła w Toninie. Dziękuję za przyniesione elektrośmieci i dary złożone na stół. Bóg zapłać.
 2. Dziękuję mieszkańcom Jaszkowa domów nr: 6-12 za posprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Jaszkowa nr: 13-17.
 3. Rozpoczęliśmy czas rekolekcji wielkopostnych. Nauki w poniedziałek, wtorek, środę podczas Mszy św. o godz. 1800. Zapraszam drogich Parafian na ten czas zasłuchania i odnowy ducha. W dni rekolekcyjne o godz. 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 1745. W czasie rekolekcji Msze św. sprawowane będą przy Wielkim Ołtarzu. Waszej łaskawości polecam ofiarę w czasie dni rekolekcyjnych.
 5. Rekolekcje dla szkoły od poniedziałku do środy. Nauki w szkole. O godz. 840 ? klasy V- VIII, o godz. 935 klasy 0-IV. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Danowski.
 6. W czasie Wielkiego Postu zapraszam na Drogę krzyżową w piątek w Toninie o godz. 1500 , a w Wąwelnie po Mszy św. o godz. 1700. W piątek od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź.
 7. Gorzkie żale w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1100.
 8. Dziś podczas Mszy św. o godz. 930 zostanie poświęcone nowe tabernakulum w kościele w Toninie.
 9. Mieszkańcy Wąwelna mogą odbierać kartki po Mszy św. Polecam Waszej łaskawości ofiarę, którą jest przeznaczona na nowe tabernakulum dla kościoła w Toninie.
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 11. Biuro parafialne czynne po Mszy św. W poniedziałek biuro zamknięte. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 12. Zmarła śp. Felicja Nadolna była mieszkanka z Wąwelna. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie?.

 

Wszystkim  Parafianom z serca błogosławię i życzę:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz