Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 III 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu

 

 1. Dziękuję mieszkańcom Toninka za posprzątanie Kościoła. Bóg zapłać!
 2. Dziękuje za ofiarę złożone na cele remontowe naszej Parafii oraz w kopertach na dach i elewację kościoła w Toninie. Bóg zapłać!
 3. Dziękuję Paniom za posprzątanie plebani i za wszystkie wykonane prace wokół kościołów i dary złożone na stół. Bóg zapłać!
 4. Rozpoczęliśmy czas rekolekcji wielkopostnych. Nauki w poniedziałek, wtorek, środę podczas Mszy św. o godz. 1800. Zapraszam drogich Parafian na ten czas zasłuchania i odnowy ducha. Waszej łaskawości polecam ofiarę w czasie dni rekolekcyjnych. W dni rekolekcyjne o godz. 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 1745.
 6. Rekolekcje dla szkoły od poniedziałku do środy. Nauki w szkole. Początek o godz. 840.
 7. W piątek w Toninie Droga krzyżowa o 1445 i Msza św. o godz. 1500. W Wąwelnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1600. Droga krzyżowa po Mszy św. o godz. 1700.
 8. Gorzkie żale w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1100. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie młodzież klas I i VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 9. Zapowiedzi przedślubne: Monika Tokarska, Mirosław Buraczewski, Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wąwelnie. Martyna Szymańska Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wąwelnie, Dawid Warmke Parafia pw. Św. Piotra i Pawła w Kamieniu Krajeńskim.
 10. Kolejna grupa młodzieży klas VI rozpoczyna przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Proszę, aby rodzice do końca Wielkiego Postu zapisali dzieci.
 11. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 12. Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy św. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl. W poniedziałek biuro jest zamknięte.

 

Wszystkim  Parafianom z serca błogosławię i życzę:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz