Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła – 4 II 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Zwykła

 

 1. Dziękuję mieszkańcom Skoraczewa za posprzątanie Kościoła. Mieszkańcom Mierucina i Ostrówka za uprzątnięcie dekoracji świątecznej w kościołach. Bóg zapłać!
 2. Dziękuję wszystkim, którzy przywieźli elektrośmieci na wsparcie misji. Bóg zapłać!
 3. Dziękuję za ofiary złożone na rzecz klasztorów klauzurowych w dniu Matki Bożej Gromnicznej. Zebrane pieniądze przekazałem Siostrom Klaryską w Bydgoszczy. Bóg zapłać!
 4. We wtorek 6 lutego na godzinę 1900 zapraszam na plebanię Radę Parafialną.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 800. W środę biuro zamknięte.
 6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 1600.
 7. Z racji, że w niedzielę przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego, zapraszam w sobotę 10 lutego na Mszę św. o godz. 900 z udzieleniem sakramentu chorych. Od godziny 830 adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź i różaniec w intencji chorych.
 8. W przyszłą niedzielę 11 lutego składane ofiary przeznaczone są na cele remontowe naszego kościoła. Tego dnia przedstawię sprawozdanie duszpastersko-ekonomiczne za rok 2023.
 9. W tym roku kalendarzowym Ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas I i VIII. Zachęcam dorosłych, którzy z różnego rodzaju powodów nie przystąpili do tego sakramentu, aby zgłosili się do końca lutego.
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 11. Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy św. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl. W poniedziałek biuro jest zamknięte.

 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień: 

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz