Ogłoszenia parafialne ? VI Niedziela Zwykła C ? 13 II 2022

Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.
  2. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na cele remontowe naszej Parafii, za wszelką pomoc w pracach porządkowo-remontowych oraz za złożone dary na stół. Dziękuję Radzie Parafialnej za przygotowanie dzisiejszego przyjęcia i poczęstunku dla Biskupa i Gości. Wszystkim składam serdeczne: Bóg zapłać.
  3. Jutro, w poniedziałek 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Tego dnia przypada trzecia rocznica nawiedzenia kopii cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Polecajmy wstawiennictwu Maryi całą naszą Parafię i wszystkich mieszkańców.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o godz. 1700. Intencje na nowennę można wrzucać do skarbony po prawej stronie kościoła przy zamkniętej kruchcie kościoła.
  5. W piątek od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do spowiedzi.
  6. Rekolekcje wielkopostne dla Parafii i szkoły rozpoczniemy w IV Niedzielę Wielkiego Postu od 27 marca i prowadzić je będzie ks. dr Michał Damazyn.
  7. Biuro parafialne czynne po Mszy św. W sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607. 488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl Przypominam, że w poniedziałki biuro jest nieczynne.
  8. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  9. Zmarł śp. Roman Stremlau z Tuszkowa wieloletni radny parafialny. Powierzmy go Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

 

Wszystkim  Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień

Szczęść Boże