Ogłoszenia parafialne – XX Niedziela Zwykła A – 20 VIII 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

XX Niedziela Zwykła  

 1. Dziękuję za ofiary złożone na cele remontowe naszej Parafii. Bóg zapłać!
 2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Wąwelna ul. Mroteckiej parzystej. Dziękuję za wykoszenie wokół kościoła i wokół płotu mieszkańco ul. Sportowej. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w uprzątnięciu śmietnika na cmentarzu. Bóg zapłać! W przyszłym tygodniu w piątek po wieczornej Mszy św. (godz. 18.15) proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Wąwelna: ul. Mroteckiej str. nieparzystej, Wiejskiej, Koronowskiej, Długiej i wszystkich, którzy nie mogli w innym czasie pomóc w sprzątnięciu świątyni, która jest naszym wspólnym miejscem i dobrem.
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 1700.
 4. W czwartek w naszej Parafii wraz z moimi kolegami kursowymi, w czasie Mszy św. będę przeżywał swoją rocznicę świeceń.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w piątek od godz. 1600.
 6. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św. z uroczystości o godz. 900, podczas której odnowimy Śluby Jasnogórskie.
 7. Przypominam, że można rezerwować terminy Mszy św. na przyszły rok.
 8. Parafialny wyjazd do Mielna w poniedziałek 28 sierpnia. Koszt przejazdu i ubezpieczania 65 zł. Proszę o dokonywanie wpłat. Zbiórka o godz. 600. Wyjazd o 610.
 9. Dożynki parafialne i festyn parafialnym w niedzielę 3 września. Do 31 VIII rozprowadzamy cegiełki w cenie 10 zł na renowacje drzwi wejściowych kościoła, które są jednocześnie zaproszeniem na poczęstunek. 
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 11. Biuro parafialne czynne w sierpniu po Mszy św. wieczornej (ostatniej). W poniedziałek nieczynne. W ważnych sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
 12. Na czas prac na polu życzę wszystkim pracującym Bożego błogosławieństwa, dobrych plonów i pogody, siły i wytrwałości. Szczęść Wam Boże!

 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz