Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła C – 18 IX 2022

Ogłoszenia parafialne

XXV Niedziela Zwykła C

 

  1. Dziękuję za ofiary na cele remontowe naszej parafii oraz za ofiary dożynkowe mieszkańców Toninka i Ostrówka. Bóg zapłać. Dziękuję za dary złożone na stół na plebanię.
  2. Dziękuję mieszkańcom Jaszkowa 5-12 za posprzątanie kościoła i kwiaty do kościoła. W przyszłą sobotę proszę mieszkańców Jaszkowa numery 1-4. Zachęcam wszystkich parafian do przynoszenia kwiatów do świątyni.
  3. Od wtorku rano 20 IX do wtorku wieczora 27 IX będę nieobecny w parafii. Msza św. tylko w czwartek o godz. 1630 i w sobotę o godz. 1630. W razie wezwania do chorego lub pogrzebu należy się skontaktować z osobą, która będzie mieszkała na plebanii. Radni parafii będą posiadali informację i numery telefonu do księży, którzy będą mnie zastępowali.
  4. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  5. Biuro parafialne czynne w poniedziałek 19 IX od 1900-2000. Od 20-27 IX zamknięte.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Golec, parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wąwelnie, Ilona Żebrowska, parafia pw. NMP Królowej Polski w Olszewie Borkach.
  7. Zmarła śp. Zofia Wielgus z Wąwelna i Kunegunda Lewandowska z Mierucina, której pogrzeb w poniedziałek o godz. 1300. Polećmy Je miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie?. 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz