Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela Zwykła C – 25 IX 2022

Ogłoszenia parafialne

XXVI Niedziela Zwykła C 

  1. Dziękuję mieszkańcom Jaszkowa 1-4 za posprzątanie świątyni. W październiku proszę o sprzątanie mieszkańców Mierucina. Zachęcam wszystkich parafian do przynoszenia kwiatów do świątyni.
  2. W tym tygodniu – z racji urlopu ks. Proboszcza – Msza św. dopiero w środę. Przypominam, że w razie wezwania do chorego lub pogrzebu należy się skontaktować z osobą, która mieszka na plebanii. Radni parafii posiadają informację i numery telefonu do księży, którzy będą mnie zastępowali.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 1700 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o godz. 1700. Intencje i prośby na nowennę można wrzucać do skarbony.
  4. W piątek od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do spowiedzi.
  5. W sobotę 1 października rozpoczniemy ? miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zapraszamy, aby modlić się na różańcu w domu. Różaniec w I sobotę na rano o godz. 830. Zapraszam na pierwszy różaniec wszystkie Róże Żywego Różańca. O godz. 900 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Wieczorem różaniec po wieczornej Mszy św. o godz. 1700. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 1030.
  6. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
  7. Biuro parafialne czynne od środy 28 IX po wieczornej Mszy św. W sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl
  8. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Golec, parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wąwelnie, Ilona Żebrowska, parafia pw. NMP Królowej Polski w Olszewie Borkach. 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz