Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela Zwykła – 2 X 2022

Ogłoszenia parafialne

XXVII Niedziela Zwykła C 

 1. Dziękuję mieszkańcom Mierucina za posprzątanie Kościoła i proszę Ich w październiku o zadbanie o piękno świątyni. Dziękuję również za przyniesione do świątyni kwiaty. Bóg zapłać! Zachęcam wszystkich parafian do przynoszenia kwiatów do świątyni.
 2. Dziękuję osobom, które podczas mojej nieobecności zadbało o funkcjonowanie Parafii i plebani. Dziękuję również za życzenia i złożone dary. Bóg zapłać!
 3. Przeżywamy miesiąc różańcowy. Zapraszam: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zapraszam, aby modlić się na różańcu w domu. Wieczorem różaniec po wieczornej Mszy św. o godz. 1700. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 1030. W poniedziałek różaniec po Mszy św. o godz. 800.
 4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 800. Zachęcam, aby zgłaszać nowych chorych. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w Toninie od 1430, następnie Msza św. o godz. 1500. W Wąwelnie wystawienie Najświętszego Sakramentu
  i spowiedź od godz. 1600. Zapraszam na wieczorną adorację i spowiedź od godz. 2000 do 2100. Kandydatom przygotowującym się do sakramentu bierzmowania z klas 7 i 8 przypominam o spowiedzi w I piątek miesiąca.
 5. W piątek 7 października przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. O godzinie 1700 Msza św. w intencji Członkiń Róż Różańca św. sprawowana przy ołtarzu Matki Bożej.
 6. W niedzielę 9 października w czasie Mszy św. o godz. 1100 poświęcenie różańców dzieciom klas 3. Po Mszy św. zapraszam dzieci i rodziców na spotkanie. W przyszłą niedzielę składane ofiary w czasie Mszy św. przeznaczone są na cele remontowe naszej parafii.
 7. W miesiącu październiku i listopadzie Msze św. o godz. 1615 i 1700. Dzwony będą biły o godz. 1600.
 8. W dniach 20-21 X odbędzie się pielgrzymka Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę. Wyjazd 20 X o godz. 800 z Sępólna. Powrót w nocy. Koszt ok. 150 zł. Osoby chętne proszę o zgłoszenie u mnie do 7 października.
 9. Powoli przygotowujemy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Bardzo proszę o zadbanie o porządek na cmentarzu. Karty na wypominki za zmarłych będą wyłożone od przyszłej niedzieli.
 10. W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika katolickiego.
 11. Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy św. W sprawach parafialnych proszę o kontakt pod numerem 607.488.462 i adresem mail wawelno.mm@wp.pl 

Wszystkim Parafianom z serca błogosławię i życzę na cały tydzień:

Szczęść Boże

ks. Michał Szmania – proboszcz